MECZ Z RUCHEM RADZIONKÓW 26.04.15 wyjazd

Mecz naszych chłopaków zaczynał się o tej samej godzinie co mecz Piasta w ekstraklasie lecz my rodzice nie mieliśmy wątpliwości na które spotkanie się udać.Wybraliśmy mecz w którym było więcej emocji i walki.Był to kolejny mecz tej wiosny który potoczył się wg takiego samego scenariusza czyli pierwsi tracimy gola a potem gonimy wynik.Pierwsza połowa to były próby obu stron aby objąć prowadzenie lecz na próbach tylko się skończyło.Podczas przerwy trener udzielił kilka wskazówek.Po kilku minutach drugiej połowy piłkarzom Ruchu Radzionków udało pokonać się naszą obronę i bramkarza.

To gospodarze wyszli na prowadzenie i było 1:0.

Ta utracona bramka dodała naszym piłkarzom skrzydeł i zaczęli atakować bramkę rywali coraz agresywniej co po kilku minutach zaowocowało strzeleniem gola(1:1).

Strzelcem bramki wyrównującej był Mateusz Bluszcz oddając celny strzał zza pola karnego.Po kilku zrywach z obu stron i nie udanych akcjach egzekutorem Ruchu został Miłosz Staszkiewicz pokonując bramkarza strzałem głową(1:2).

W tym meczu strzelającym gole byli zawodnicy obrony.BRAWO!!

Takim też wynikiem korzystnym dla naszej drużyny zakończył się mecz.Trzy punkty jadą do Gliwic!!!