MECZ Z JASTRZĘBIEM-wyjazd

W pierwszym meczu rundy wiosennej nasi chłopcy wygrali pewnie z MOSiR Jastrzębie na przymaławym boisku w Jastrzębiu.W pierwszej połowie przeważał Piast który stworzył kilka ciekawych sytuacji ale nie dały one bramki.W czasie przerwy trener udzielił chłopakom kilka wskazówek ale to gospodarze strzelili pierwszego gola.Ta stracona bramka tylko pobudziła nasz zespół który po chwili po strzale Adriana Drążczaka doprowadził do wyrównania.Po chwili po strzale Wiktora Skały prowadziliśmy już 1:2.Jeszcze w końcówce gospodarzy pogrążył po pięknym strzale Adrian Drążczak.Mecz zakończył się wynikiem dla nas korzystnym 1:3 (0:0).

Oby tak dalej.

Skład: Luchowski, Klak, Staszkiewicz, Bluszcz, Orlikowski,Drążczak,Skała, Iłczyk, Pietrek, Kuczera, Skowronek, Sarnecki, Legaszewski, Wroński

> trener: Marcin Wroński