MECZ Z GÓRNIKIEM JAWORZNO 02.05.15

Ten mecz jak na rundę wiosenną był bardzo nietypowy ponieważ to nie my straciliśmy pierwsi gola i to nie my musieliśmy gonić wynik jak w poprzednich meczach.W tym spotkaniu chłopcy zagrali bez straty gola oby tak dalej.

Pierwsze dwadzieścia minut  Piast był drużyną przeważającą i stworzył sobie kilka sytuacji po których mógł strzelić bramkę dającą prowadzenie lecz nie udało się tego wykorzystać.Podczas jednej z akcji w zamieszaniu pod bramką Jaworzna piłkę w bramce umieścił Michał Wroński lecz sędzia tej bramki nie uznał i odgwizdał faul na bramkarzu.Po tym czasie spotkanie było bardzo wyrównane obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe lecz bez efektu.Dopiero około 5 minut przed końcem meczu sędzia zagwizdał zagranie ręką przez zawodnika Górnika i wskazał na rzut karny.Do wykonania podszedł Adrian Drążczak i zamienił karnego na gola który dał prowadzenie drużynie Piasta Gliwice.

Do końca meczu wynik juz się nie zmienił.Możemy dopisać sobie kolejne trzy punkty.

Po czterech kolejkach drużyna trenera Marcina Wrońskiego nadal jest liderem zdobywając komplet punktów czyli 12.

Kolejny mecz za tydzień na wyjeździe z Ajaksem Częstochowa czyli.......

TYLKO ZWYCIĘSTWO GKS TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!